Fotografi të rralla nga dasma e Ramush Haradinajt me Anitën

Ramushi me Anitën u martun 13 vjet më parë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij Anita Muçaj shpesh janë pjesë edhe e mediave rozë.

Ata njihen si një çift i lumtur, e këtë e dëshmojnë përmes imazheve që publikojnë në rrjetet sociale duke treguar momente të veçanta nga jeta e tyre e përditshme.

Kryeministri Ramush Haradinaj dhe Anita kurorëzuan dashurinë e tyre 13 vjet më parë me një dasmë tradicionale shqiptare.

Në disa foto të publikuara nga ceremonia martesore e tyre ata shihen mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Tani Ramushi dhe Anita së bashku kanë tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë.

Lini Një Koment