Futbollisti i Kosovës i ‘vardiset’ Majlinda Zekës

U bë e njohur si e dashura e reperit, Majk dhe tani, Majlinda Zeka është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse.

Majlinda ka shumë ndjekës në rrjete sociale e për të cilët ajo nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën shfaqet tejet tërheqëse e veshur në një fustan të ngushtë.

E kjo foto ka marrë shumë pëlqime dhe një nga ta është edhe futbollisti i kombëtares, Florent Hadërgjonaj.

Lini Një Koment