Genc Prelvukaj ka një djalë 14 vjeç, ishte ende i martuar kur u fejua me Eni Koçin

Këngëtarët Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kurorëzuan në fejesë lidhjen e tyre të dashurisë pasi e mbajtën të fshehtë nga mediat.

Pak ditë më parë këngëtarja postoi në profilin e saj në Instagram momente nga dasma e kunatit të saj teksa dukej e veshur super shik në krahët e Genc Prelvukajt.

Nisur nga kjo, fansat i uruan martesën çiftit të ri. Megjithatë për të gjithë ata që nuk e dinin, edhe për faktin se këngëtari e ka mbajtur larg syrit të mediave, ai është baba i një djali 14-vjeçar të quajtur Gjin.

Para se të fejohej me Eni Koçin, Prelvukaj ka qenë ende i martuar ligjërisht me ish-partneren, Artën.

Djali dhe partnerja e tij e re shkojnë mjaft mirë pasi ndiqen edhe në rrjetet sociale.