Genta ua prezanton familjes të dashurin turk

Genta darkon familjarisht dhe ua prezanton të dashurin turk.

Ka ditë qe kur jeta e Gentës ka ndryshuar, por jo diçka për të keq. Fati e deshti që gjithçka ti ecë mbarë e mirë si në muzikë ashtu edhe në jetën private.

Javë më parë bujë të madhe bëri dalja e Gentës në publik me të dashurin, ngjarje kjo që sot e asaj dite përflitet, madje ka rritur edhe interesimin e publikut ndaj këngëtares, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja ka zbuluar se është në lidhje me biznesmenin turk, ku padyshim që për momentin mund të themi se janë çifti më di ndjekur.

Se gjërat po bëhen serioze duke e çuar lidhjen përditë një hap më shumë këtë e kemi kuptuar, por tani filluar të bëhen akoma më serioze.

Genta mbrëmë ka darkuar me familjen e saj, madje edhe ua ka prezantuar të dashurin turk.

Gjë që shihet se familjarët e kanë pritur shumë mirë këtë moment.