Georgina Rodriguez puthje pasionante me Ronaldon pas fitores |FOTO

Georgina Rodriguez, e fejuara e yllit portugez ka qenë natyrisht tifozja më e zjarrtë e Ronaldos në Kiev. Së bashku me djalin e Ronaldos, ajo ka zbritur në fushë për të festuar në përfundim të takimit.


Nuk kanë munguar as puthjet pasionante mes çiftit, me Georginën që ka tentuar të ‘çlodhë’ Ronaldon dhe të ndajë me të gëzimin e titullit të fituar.

Lini Një Koment