Geta Beqa edhe në kuzhinë i nxjerrë në pah format trupore

Ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim vetëm në palestër, Geta Beqa tani vjen me një postim nga një kënd tjetër.

Bodibilderja e famshme kosovare, e cila numëron një sërë çmimesh të fituara, është shfaqur nga kuzhina kësaj radhe.

Në fotografinë e publikuar Geta shfaqet në kuzhinë duke gatuar, mirëpo edhe këtë herë nuk ka munguar ekspozimi i aseteve të formësuara që ajo posedon.

E veshur me një bluzë të ngushtë ngjyrë të bardhë, dhe tuta sportive, sportistja e famshme ka treguar edhe njëherë trupin perfekt./GazetaBlic

Lini Një Koment