Geta Beqa pos me qenë Kim Kardashian! (FOTO)

Se ka një trup thjeshtë të përsosur, kjo s’do koment, shkruan GazetaBlic.

Dhe tani bukuroshja e “fitness-it”, Geta Beqa sapo ka treguar se kur është puna për t’ju mahnitur me vijat e trupit, s’ka kush ia qet këmbën.

E veshur shkurt, vetëm me një palë xhinse ngjyrë blu, ajo ka shkëlqyer në imazhin e fundit që e ka publikuar në llogarinë e saj të hapur për publikun në “Instagram”.

E ndjekur nga më shumë se 125 mijë njerëz, ajo për pothuajse çdo ditë publikon imazhe që mund të konsiderohen motivuese për shumë vajza, e po ashtu edhe shumë provokuese në të njëjtën kohë.

© Getta Beqa [instagram]

Kampionia e botës e  njëherësh fituesja e shumë çmimeve të para për palestër, njihet si një prej sportisteve e cila i ka bërë dhe vazhdon t’i bëjë krenar shqiptarët.

Ajo jo gjithmonë ka qenë e tillë, pasi shumë vite më parë ishte bërë e njohur për publikun si aktore në disa skeçe humoristike. / ©  GazetaBlic /

Lini Një Koment