Getinjo prezanton veturat luksoze: Mashallah, krejt me djersë (FOTO)

Edhe një reagim nga Getinjo.

Kohët e fundit në mediat rozë ka bërë bujë skandali i reperes së mirënjohur, Loredana Zefi, e cila dyshohet se të ketë marrë një çifti zviceran para në vlerë të 700 mijë frangave, ndërsa vëllai i saj 200 mijë franga.

Në këtë skandal sipas 20 minuten, është i përfshirë edhe kunati i saj, reperi i njohur, Getinjo. Në një artikull, 20 minuten raportoi se Getinjo në vitin 2017 ka marrë nga çifti 12 mijë franga.

Këtë e ka dëshmuar 20 minuten me disa dokumente, transmeton rtv21.tv. Por, Getinjo në disa forma e ka mohuar një gjë të tillë dhe përmes disa postimeve, po mundohet të tregojë se gjithë atë pasuri që e kanë krijuar, është me djersë.

Këtë e dëshmon edhe storia e tij e fundit, ku publikoi dy vetura luksoze të tipit Mercedes dhe shkroi “Mashallah, krejt me ndjerse”.

Lini Një Koment