Gjakovë: Djali e rrah babain e tij, e bën për spital

Një person është arrestuar pasi i njëjti, dyshohet se ka sulmuar babain e tij në Gjakovë.

Viktima pas rastit ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari për shkak të problemeve shëndetësore është dërguar në repartin e psikiatrisë në spitalin e Gjakovës për tretman mjekësor dhe sipas raportit të mjekut ai nuk është në gjendje të intervistohet.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është ndaluar në mbajtje.

Lini Një Koment