Gjendet një person i vdekur në Istog

Një burrë është gjetur i vdekur dje në Istog rreth orës 09:00.

Policia njofton së në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar një pushkë gjuetie me leje të skaduar, ndërsa ekipi mjekësor e ka konfirmuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Lini Një Koment