Gjendet pa shenja jete një shtetas turk në Podujevë

Është gjetur pa shenja jete një shtetas turk në Podujevë, në shtëpinë ku jetonte.

Rasti është raportuar të dielën rreth orës 19:45.

“Viktima mashkull shtetas turk është gjetur pa shenja jete në shtëpinë ku jetonte. Njësitet policore, ekipi I mjekësisë ligjore dhe prokurori kanë dalë në vendin e ngjarjes”, ka bërë të ditur policia.

Njësitet policore, ekipi i mjekësisë ligjore dhe prokurori kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Në konsultim me prokurorin, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Lini Një Koment