Gjilan, arrestohet një person për tentim vrasje

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi ditë më parë kishte sulmuar fizikisht viktimën mashkull.

Nga i dyshuari janë konfiskuar një mjetë i mprehtë në formë të sëpatës, një armë e ftohët –thikë, e cila dyshohet të jetë përdorur në rast, si dhe janë konfiskuar dy qese të vogla dyshohet të jetë substancë narkotike e llojit “Marihuanë”.

Pas intervistimit me vendimin e prokurorit i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Lini Një Koment