‘Gokhani’ i martuar me aktoren e njohur, ja fotot e dasmës

Tolga Guleç është aktori turk që me rolet e tij arriti të jetë shumë i njohur jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur dhe shumë I pëlqyer me rolin e ‘Gokhanit ‘ në serialin shumë të njohur ‘Zonja fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ai ndër të tjerash njihet edhe si një prej aktorëve më të bukur turk.

Ndonëse nuk e keni ditur, ‘Gokhani’ është i martuar me aktoren turke,Yeliz Sar dhe në rrjete sociale ende qarkullojnë fotot e dasmës së tyre./ORAinfo/

Lini Një Koment