Gold Ag publikon këngën “Babë” (Video)

Reperi Arian Agushi, ka publikuar këngën e tij më të re kushtuar babait të tij të ndjerë.

Këngën e titulluar ‘Babë’, reperi ka vendosur ta sjellë në përvjetorin e 24-të të vdekjes së tij.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vetë ai, ndërkaq për orkestrimin Urban studio.