Granit Xhaka po bëhet baba

Granit Xhaka ka marrë një lajm të jashtëzakonshëm.

Mesfushori shqiptar i Arsenalit ka postuar një fotografi në rrjetin social, Facebook – ku njofton se së shpejti do të bëhet baba, përcjell GazetaBlic.

“Mami dhe babi janë duke ju pritur”, ka shkruar Xhaka në Facebook.

Vlen të theksohet se Granit Xhaka është martuar në korrik të vitit 2017 me Leonita Lekaj.

Lini Një Koment