Grushta në kokë nga policia, ja pamjet shokuese të arrestimit të 20 vjeçares

Policia në shtetin amerikan të Nju Xhersit ka hapur një hetim pasi një video doli duke treguar një oficer që dhunoi një grua në kokë gjatë një arrestimi.

Pamja, e postuar në mediat sociale të shtunën, tregon tre oficerë të Departamentit të Policisë Wildwood duke u përpjekur të arrestojnë Emily Weinman, 20 vjeç.

Zonja Weinman u akuzua më pas për posedim ilegal të alkoolit në plazh dhe për rezistencë ndaj arrestimit.

Lini Një Koment