Hoteli më luksoz në botë gjendet në Alpet zvicerane

Aty një natë kushton 10 mijë paund nata dhe ky çmim të lë të kuptohet “The Grand Resort Bad Ragaz” është një vend i “shenjtë” për super të pasurit.

Territori i këtij resorti shtrihet në afro 187 hektarë në Alpet zvicerane, e përfshin 3 hotele, 2 fusha golfi dhe një ndërtesë sportive me standardet Olimpike, transmeton tch.

Lini Një Koment