‘Hyrem’ më ndryshe se herave tjera, shfaqet e bukur (Foto)

U bë e njohur me rolin e sja në serialin e njohur turk, Sulltani i Madhërishëm

Bëhet fjalë për aktoren e njohur, Meryem Uzerli e cila gëzon një popullaritet të madh edhe në viset shqiptare.

Përmes serialeve turke, ajo arriti që të fitoj shumë famë dhe ndjekës në rrjetet sociale. Së fundi, ajo ka publikuar një imazh ku shfaqet e thjeshti, pa grim dhe veshur me një fustan të shkurtë kombinuar me atletet nga marka “Adiddas”.

Image result for hurrem sultan

Ajo dukej shumë në formë ndonëse këmbët e saj provokonin. Nga Sulltanesha në vajzën trendi me atlete, ndryshim interesant i Meryem./Indeksonline/

Lini Një Koment