I dolën fotografitë shtatzënë, por ja kush është babai i fëmijës së Marina Farës

 

Marina Fara është një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar dhe numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram.

Ajo qëndron mjaft aktive në profilin e saj dhe së fundmi tërhoqi vëmendjen e të gjithëve kur publikoi disa foto krah partnerit të saj të ri.

Në fotot dhe dedikimet për të dashurin, Marina tregonte se ishte shumë e lumtur dhe e dashuruar. Mirëpo, bukuroshja zgjodhi të mos e bënte publike fytyrën e tij.

Megjithatë, burime të afërta të Marinës kanë zbuluar për ‘Joq’ të dashurin që ajo e kishte të mbajtur të fshehur deri tani dhe lajmin se Marina është tre muajshe shtatzënë.

Babai i fëmijës është një djalë nga Laçi dhe më poshtë mund të shihni foto të çiftit së bashku.

Modelja Fara shfaqet në një klinikë gjinekologjike ku siç duket ajo është shtatzënë. Mirëpo, një gjë të tillë nuk e ka mohuar as pohuar Marina.

Lini Një Koment