I vendos ‘perikë’ dhe grim të rëndë, Sellma e transformon Dafina Zeqirin (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri vazhdimisht po tërheq vëmendje me stile të ndryshme të flokëve.

Ajo nuk heziton asnjëherë që të bëjë eksperimente me dukjen e saj, si për projekte të reja muzikore, paraqitje në koncerte ashtu edhe në jetën e përditshme, përcjell ORAinfo.

Dafi se fundmi është rregulluar të Sellam dhe Kaci.

Me flokë ‘perikë’ dhe me grim të rëndë, Dafina duket një femër ndryshe.

Kaq shumë është transformuar Dafina.