Ingrid Gjoni publikon pamje nga vila e saj përrallore

Këngëtarja shqiptare, Ingrid Gjoni ka publikuar një video në Instagramin e saj, duke shfaqur shtëpinë e saj lukzoze, shkruan GazetaBlic.

Ajo ka treguar se në shtëpinë e saj luksoze ka ftuar njerëz për të bërë parti.

Videos së publikuar këngëtarja i’a ka bashkangjitur edhe një shkrim në gjuhën angleze në të cilën thuhet se një parti i vogël nuk e ka vrarë askënd.

“Pak festë nuk e ka vrarë askënd”, ka shkruar këngëtarja.

Këngëtarja ka zbuluar se nuk mungon një televizor 3D ku mund të kalojë mbrëmje të qeta pranë djalit të saj Paridit, ndërsa dhoma e saj e gjumit ka zgjedhur ta ketë të bardhë.

Pjesa tjetër e vilës është perfekte, mjafton t’i shihni videot dhe do të kuptoni se Ingriti paska pasur goxha shije.Video Player

Lini Një Koment