Isa Mustafa pas takimit me Fatmir Limajn, pritet ta takoj sërish Albin Kurtin

Lideri i Lidhjes Demokatike të Kosovës Isa Mustafa pas takimit që do ta mbaj me Fatmir Limaj nga NISMA, do të ketë edhe një takim tjetër me një lider të partisë në opozitë.Mustafa, kanë treguar burime të sigurta nga LDK se do të ketë edhe një takim ndërmjet Isa Mustafës e Albin Kurtit, shkruan Gazeta Blic.“Pas takimit me z. Limaj kryetari i Lidhjes Demokatike të Kosovës Isa Mustafa do ta takoj edhe njëherë liderin e Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti”, ka thënë burimi i gazetës Blic.

Ndryshe disa ditë më parë është zhvilluar edhe një takim tjetër mes kryetarit të LDK-së Isa Mustafa dhe liderit të VV-së Albin Kurti por pa rezultat konkret.

Lini Një Koment