Ish burri i Atifete Jahjagës në muaj të mjaltit |FOTO

Ish presidentja Jahjaga, jo vetëm si presidente por ajo shpesh është komentuar edhe rreth jetës private.

Jahjaga ishte e martuar me dentistin, Astrit Kuqi, por ka më shumë se një vit i kanë dhënë fund martesës së tyre, transmeton Magazina.al.

Kuqi një muaj më parë ka kurorëzuar lidhjen e tij të re me Donika Selimin.

Ndërsa sot ai ka publikuar imazhe të reja ku po shijojnë muajin e mjaltit në ishujt Phi Phi , çifti shihen shumë të relaksuar dhe të lumtur së bashku.

Lini Një Koment