Ish e dashura e futbollistit të Juventusit, Milanit, Romës: “E lumtur, gjërat po ecin siç duhet”

Disa shkrepje me bikini, formë fizike që lë pak vend për koment dhe një profesion që i jep lumturi. Belen Rodriguez po kalon vërtet një moment qetësie në jetën e saj.

Ajo nuk e ka fshehur kënaqësinë për drejtimin që ka marrë ekzistenca e saj.

“Jam këtu, u lumtur, sepse gjërat shkojnë ashtu siç duhet…”, – shkroi bukuroshja argjentinase në Instagram.

U bë fillimisht e njohur në mediat rozë për lidhjen e gjatë (2004-2008) që pati me Marco Borrielon, ishin e Milanit, Juves, Romës e shumë klubeve tjera, ndërsa i është rikthyer së fundmi dashurisë për Stefano de Martino, me të cilin ka edhe një djalë (Santiago).