Ja çka bën Anita për ta joshur Ramushin!

Përveç që është çdo ditë pjesë e mediave për lajme të ndryshme, kryeministri Ramush Haradinaj është bërë “cak” edhe i shkrimeve rozë.

Padyshim se jeta private dhe familja e tij është interesante për publikun. Gruaja e kryeministrit është e njohur për publikun, Anita Muçaj – Haradinaj është njëra ndër prezantueset e lajmeve qendrore në televizionin publik, shkruan rtv21.

Ani pse në ekran shfaqet gjithmonë serioze dhe elegante, në përditshmëri zonja Haradinaj është tip sportiv e cila i kushton një pjesë të rëndësishme edhe palestrës.

Trajnerja Geta Beqa ka publikuar disa pamje nga palestra, në njërën nga ato shihet bashkëshortja e kryeministrit duke ushtruar. Ajo që binë në sy janë linjat e formësuara të zonjës Haradinaj.