James kërkohet nga dy klube të mëdha

James Rodriguez ende nuk ka vendosur rreth të ardhmes së tij.

James Rodriguez po e përfundon huazimin dy vjeçar te Bayern Munich nga Real Madrid.

Ylli kolumbian duket se nuk do të qëndrojë te skuadra gjermane, gjersa madrilenët janë të gatshëm ta shesin atë, përcjell lajmi.net.

Juventus dhe Arsenal janë të interesuara për shërbimet e tij, gjersa Real Madrid kërkon 42 milionë euro.

Bayern Munich ka hequr dorë nga ai, ndërsa James mund të kalojë te ‘Zonja e Vjetër’ shkaku i raporteve të mira me Cristiano Ronaldon.

Lini Një Koment