‘Jeta ime’ bën bashkë Dani dhe Greta Koçi

Greta Koçi dhe Dani sapo kanë publikuar projektin me titull “Jeta ime”, të cilin e sollën të shoqëruar edhe me videoklip.


Për tekstin e këngës u kujdes Eni Koçi, vijën melodike e bëri Jimmy, ndërsa videoklipi është punuar nga BlackFish Entertainment.

Projekti i fundit i Danit ishe kënga me Luana Vjollcën e cila pati sukses.

Lini Një Koment