Ju kujtohet ‘Zhade’? Ja sa është plakur

‘Kloni’ ka qenë një nga serialet më të ndjekur në të gjitha shtetet ku është transmetuar
dhe një ndër serialet e parë të huaj që janë transmetuar në Shqipëri.

Personazhi kryesor me emrin “Zhade” është sigurisht e paharrueshme për publikun dhe
ndonëse kanë kaluar gati 16 vite nga ky serial, aktorja Giovanna Antonelli vazhdon të
njihet ende si “Zhadja”.

41-vjeçarja deri në vitin 2016 luajti në filma e seriale kurse kohët e fundit i është
përkushtuar familjes. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpeshherë foto
dhe me pamjen që ka tani me siguri nuk do e njihni, shkruan Xing.al.

Ndryshe nga VIP-at e tjerë që me lifting zhdukin rrudhat apo me makjazh mbulojnë
rrathët e zinj të syze, aktorja ka zgjedhur të mos bëjë asnjë ndërhyrje estetike duke
qëndruar natyrale e duke postuar shpesh foto pa makeup.

Giovanna është e martuar me regjisorin Leonardo Nogueira me të cilin ka dy vajza. Më
poshtë ju sjellim disa nga fotot e saj të fundit.

  

Lini Një Koment