Këngëtarja e njohur realizon fotografinë më të bukur për Shën Valentin

E tëra e mbuluar vetëm me petalet e trëndafilave të kuq Aktore, biznesmene, këngëtare, modele e në shumë role të tjera e kemi parë, të famshmen Paris Hilton.

Hilton fejesa e së cilës së fundmi bëri bujë të madhe në media, duket se është në kulmin e dashurisë. Për Festën e Shën Valentinit ajo ka realizuar një fotografi të bukur, në të cilën shfaqet nudo dhe e tëra e mbuluar me pedale të trëndafilave të kuq.

Lini Një Koment