Keqtrajtohet e mitura

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Gjilan pasi që i njëjti ka keqtrajtuar fizikisht dhe ka kanosur me armë zjarri një femër të mitur.

Nga i dyshuari është konfiskuar një revole e llojit EKOL Tuna me tre fishekë të cal. 6.35mm. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.