Këta janë dy futbollistët që u turpëruan për Topin e Artë, kanë marrë 0 pikë

Ashtu siç pritej, Luka Modric do stoliset me çmimin e më të mirit, pas sukseve me Real Madridin dhe Kroacinë.


Por ajo që ka befasuar më shumë është dy futbollistët e fundit të renditur, që kanë marrë ZERO pikë, po po as edhe një pikë.

 

Bëhet fjalë për yllin e Real Madrid, Isco dhe portierin e Tottenham, Hugo Lloris, që renditen në vendin e 29.

Lini Një Koment