Kim dhe Trump garojnë kush e ka limuzinën më të mirë

Gjatë një pauze të shkurtër në samitin historik që po mbahet ndërmjet SHBA-së dhe Koresë së Veriut, Donald Trump e ftoi homologun e tij Kim Jong-un brenda limuzinës së tij e njohur si ‘bisha”. Momenti u kap nga kamerat.

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un u panë në resortin Capella të Singaporti, duke ecur drejt limuzinës së presidentit amerikan, raportoi “RT”.

Kim, duke buzëqeshur gjerësisht, rrëshqiti para se të largohej me Trump. Nuk është e qartë nëse limuzina e Trump e njohur me nofkën “Bisha” i bëri përshtypje liderit të Koresë së Veriut.

Mercedes-i i tij i zi ishte i ndotur më parë në rrugët e Singaporit.

 

Lini Një Koment