Kjo është gruaja e parë e Milaim Zekës, tani është e martuar me një ish-deputet të Vetëvendosjes (FOTO)

Milaim Zeka i njohur për vite me radhë si gazetar, së fundi i ka hyrë politikës dhe tani mediatizohet në cilësinë e politikanit.

Por ai më shumë se çdo politikan tjetër, ekspozohet në media me familjen e tij.

Ai më herët ishte i martuar me Albanën me të cilën ka edhe dy vajza.

Deputeti Milaim Zeka aktualisht është i martuar me Edlira Qefalija,e edhe me të ka dy vajza.

Por ish gruaja e Milaimit pas ndarjes me të, tani është e martuar me një ish deputet të Vetëvendosjes./ORAvip/

Lini Një Koment