Kjo është ish e dashura seksi e Ibrahim Tatlises: Valltaren e ka kërcënuar disa herë

Pas rastit që u plagosë dhe mbeti për një kohë i paralizuar, duket se ka hequr dorë dhe nuk ka lidhje dashurie me asnjë vajze të re, transmeton Gazeta Metro.


Për vite të tëra Ibrahim Tatlises ka pasur një show televiziv në Turqi ku kishte shumë të ftuar dhe gjatë një pjesë të emisionit gjithmonë në skenë është paraqitur një valltare e “bally dance” e cila kishte një talent të veçantë në këtë lloj vallëzimi.

Para disa vite Didem Kinali doli me një deklaratë për mediat ku tha se për një kohë të gjatë është kërcënuar nga Ibrahimi të mos largohet prej tij dhe e ka pas të ndaluar pikërisht nga ia që të jetë pjesë e ndonjë emisioni tjetër.

Ajo pastaj tregoi se ka pasur në plan të hap një shkollë vallëzimi për “belly dance” por edhe kjo gjë i është ndaluar nga ana e Ibrahimit.

Me të ndarë nga Ibrahimi ajo filloi të jetë më aktive në çdo emisione dhe talenti i saj për këtë lloj vallëzimi e bëri më të veçantë.

Lini Një Koment