Kjo është maturantja më e mirë në Viti

Në rrjetet sociale përgjatë këtyre ditëve, kemi hasur foto-sesione të vajzave  të bukura, të cilat me rastin e ditës së maturës ia kanë kushtuar maksimumin sa i përket dukjes.

E tillë ishte edhe Ermira Haziri, një maturante nga qyteti i Vitisë.

Ajo, me një fustan të bukur, komod e ngjyra të ndryshme, morri vëmendjen në këtë qytet sa i përket bukurisë.

Mirëpo, kjo nuk ishte ajo e cila veçoi këtë maturante. Për dallim nga maturantet tjera, tek Ermira Haziri vërehet edhe sharmi i saj e kombinimi i që ajo u ka bërë këpucëve, çantës dhe fustanit të saj./Gazeta Blic.

Më poshtë ja edhe fotografitë

Lini Një Koment