Kjo është shtëpia e Majkut (Foto)

Reperi Majk po bëhet gati për festat e fundvitit.

Ai e ka rregulluar bredhin por në imazhin e publikuar së fundmi shihet i vetëm jo si kolegët e tjerë të tij të cilët dekoret i kanë bërë bashkë me të dashurat e tyre, shkruan lajmi.

Në foton e publikuar ku ka shkruar ”Gati për vitin e ri” Majk na e ka prezantuar edhe një pjesë të shtëpisë së tij e cila duket tejet moderne.

Ai kohëve të fundit përveç sukseseve që ka arritur me muzikë ka qenë edhe shumë i komentuar për jetën private madje po flitet se pas ndarjes nga Majlinda ka bërë të dashur të re por kjo ende nuk dihet ndoshta mund të ketë qenë ajo mbrapa fotografisë që ai e ka publikuar.

Majk nuk ka pranuar të flas rreth kësaj qështje dhe fotografisë që qarkullonte në media ku ai shihej me një femër krah për krahë.

Lini Një Koment