Kush është ”adhuruesi sekret” që i dhuron trëndafila?! Rashel Kolaneci zbulon të vërtetën, por habitë me këtë veprim!

Rashel Kolaneci ka linja që secila femër do i kishte lakmi. Ajo është një ndër femrat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Me fotot e saj Rasheli nuk zhgënjen asnjëherë e shfaqet çdo ditë edhe më e bukur.

Së fundmi bukuroshja i ka lënë fansat “gojë hapur” teksa ka pozuar me kapuç në kokë e me një tufë trëndafilash në duar.

Menjëherë fansat kanë shpërthyer me komentet e tyre admiruese dhe me të drejtë. Diçitura ishte shumë interesante sepse Rasheli shkroi: “Etiketoni dikë që do trëndafilat ose mua”.

Por një fans e ka pyetur “kush ti ka dhuruar trëndafilat, aman na trego”. Rasheli i i tregoi që s’ia ka dhuruar askush, por nuk po e kuptojmë pse e fshiu këtë koment.

Lini Një Koment