Ky është mesazhi që mori Vjosa Osmanit nga banorët në ashensor

Pas fjalimit të saj në Kuvendin e Kosovës dhe pas votimit kundër për mocionin e mosbesimit ndaj qeverisë Kurti dikush ia ka lënë një porosi Vjosa Osmanit.

Në mesazh shkruhet shkurt “Faleminderit Vjosa”.

Këtë e ka bërë të ditur vetë bashkëshorti i Vjosës, Prindon Sadriu.

“Mesazhi i sontëm nga banorët për Vjosën te lifti i banesës”, ka shkruar Prindon Sadriu./arbresh.info

Lini Një Koment