Labi publikon foto me gruan, duken kaq të dashuruar(FOTO)

Labinot Tahiri ka një kohë të gjatë në skenën shqiptare dhe është ndër këngëtaret më të popullarizuar.

Ai së fundi i hyri politikës por prapë publiku e njeh si një këngëtar të suksesshëm dhe jo si politikan, përcjell ORAvip.

Ai është një bashkëshort i lumtur që gjithmonë e tregon këtë përmes postimeve në rrjetet sociale.

Labi sapo ka publikuar një fotografi të ëmbël me gruan e tij duke treguar se sa shumë e do atë.

Gruaja e tij zeshkane iu mahnit me pamjen e saj e zbukuruar në një fustan të bardhë e elegant./ORAvip/

Lini Një Koment