Labi ‘shkrihet’ pas gruas së tij, ja çka bën për të

Janë ndër çiftet me të bukura të estradës.

Këngëtari dhe deputeti i njohur, Labinot Tahiri-Labi, është njëri prej këngëtarëve më të pëlqyer të skenës sonë.

Prej kohës kur u bë pjesë e skenës ai fitoi simpati të madhe të audiencës.

Labi, është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shpalos gjëra të ndryshme nga puna e tij, por shumë rrallë nga jeta e tij private.

E së fundmi, Labi ka vendosur që të publikoj një fotografi me gruan e tij, Hanën ku po duken shumë bukur dhe të lumtur afër njëri tjetrit.

Labi e Hana ka vite që janë martuar dhe së bashku kanë tre fëmijë dy djemë dhe një vajzë.

Lini Një Koment