Lenovo S5 me kamerë të dyfishtë nga pas e bateri super të madhe

Një foto e smartfonit të ri të Lenovo S5 ka rrjedhur, së bashku me shumë detaje të tij.

Lenovo S5 do të ketë dy kamera nga pas, ekran të madh si dhe tiparin për njohje të fytyrës, transmeton koha.net.

Lenovo S5 pritet të dalë në shitje më 20 mars me bateri shumë të madhe 6,000mAh.

Ky smartfon do të ketë ekranin 18:9, çipin Snapdragon 625, dy kamera nga pas, e së paku 4 GB RAM, ndërsa detaje të tjera për të ende nuk dihen.

Lini Një Koment