Leonora ju fton: Hajde ta pimë nga nje kafe… (Foto)

Këngëtarja Leonora Jakupi, e ka hapur zemrën dhe ka “ftuar” fansat për kafe.

Të pakten kështu shihet në një fotografi ku ajo shihet pranë aktores Leze Qenadhe reperit Ledri, e të tretë janë imazh i një kompanie vendore, transmeton “Magazina.al”

Leonora në fotografinë e publikuar ka lënë një shënim në formë të ftesës “Hajde ta pime nga nje kafe..”

Duket se treshja janë takuar për reklamën e fundivitit për kompaninë e të cilës janë imazh tash e disa vite.

noraledri