‘Longari’ shkon me grua në dasmë, vëmendja e fustani i zonjës (FOTO)

llir Prapashtica është emri i aktorit që në çdo rol pati sukses dhe u pëlqya shumë nga publiku.

Mirëpo ai fillimisht u njoh me rolin e Longarit me të cilin u personifikua gjatë karrierës më pas.

Iliri për një kohë të gjatë nuk pati ndryshime në pamjen e tij ‘klasike’. Mungesa e flokëve e karakterizoi pamjen e tij qysh nga paraqitja e parë në ekran duke vazhduar deri më tani, përcjell ORAvip.

Longari në çdo fotografi të tij me gruan duket se ka një jetë të mirë bashkëshortore, me të cilën edhe përbën një çift mjaft simpatik. /ORAvip/

Lini Një Koment