Lori Hoxha me këtë detaj sapo konfirmoi lidhjen e Luanës me Krenarin?!

Lori Hoxha është një nga fashion blogeret më të ndjekura në Instagram ku numëron mijëra fansa dhe poston shpesh foto nga përditshmëria apo nga eventet.

Ditën e sotme Lori ka treguar se ka nisur pushimet e po relaksohet pas studimeve të cilat po i kryen në Londër. Mirëpo në komentet e kësaj fotoje ka rënë në sy komenti i Luanës e cila është bërë xheloze për Lorin dhe i kërkon të mos postojë më foto nga pushimet.

“O Lor mos e tepro kaq shumë zog”, i shkruan Luana, por komenti që i ktheu Lori na bëri të dyshojmë pak.

“Kam mësuar nga më të mirët”, ia ktheu dhe me siguri e ka për Luanën dhe Krenarin, duke iu referuar pushimeve të tyre të fundit në Maldives. Se po ta kishte për Luanën dhe Marinën, do thonte “më të mirat”.

Lini Një Koment