Luana poston fotografi me veturë, fansat kapin këtë detaj dhe nuk lanë gjë pa i thënë |PAMJE

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun.


Kjo shihet fare qartë edhe në Instagramin e saj ku numëron miliona ndjekës me të cilët qëndron gjithmonë në kontakt. Së fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet shumë sportive teksa ekspozon para një makine luksoze.

Mirëpo syrit të fansave nuk u ka shpëtuar fakti që makina e saj nuk është e larë dhe nuk humbën shansin t’ia kujtojnë në komente. Me siguri Luana ka bërë ndonjë rrugë të gjatë sa s’ka patur kohë ta lajë.

Lini Një Koment