Luana Vjollca me poza tërheqëse nga dhoma e gjumit

Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat vuri në pah format trupore.

Ajo ishte veshur në të zeza, ndërsa kostumin e kishte kombinuar me një palë çizme të kuqe, të gjata.

Luana pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve, në fotografitë ku në fokus kishte belin e sheshtë dhe gjoksin.

Moderatorja ka pak ditë që është rikthyer nga pushimet që kishte në Dubai bashkë me Marinën dhe Getin.

Lini Një Koment