Luana Vjollca tani edhe futbolliste: Kështu driblon e veshur në të kuqe, gati sa se theu kokën (VIDEO)

Këngëtarja dhe moderatorja e famshme shqiptare, Luana Vjollca, së fundmi ka ndarë me fansat një video në të cilën shihet shumë më ndryshe.


Një ndër femrat më seksi të showbizzit ka ndarë me fansat një video sa tërheqëse aq edhe qesharake. Luana ka postuar dy video, në njërën shihet në mënyrë provokuese duke u mbathur, dhe në të dytën.

Ndërsa në të dytën ajo shihet duke dribluar me top futbolli e veshur në pantallona të ngjitur ngjyrë të kuqe, të cilat janë të hapura deri në bel. Por Luana nuk është se edhe ka ditur mirë të dribloj dhe për pak sa nuk u rrëzuan.

Në videon ku ajo driblon, epik ishte edhe komenti i Dritan Shakohoxhës ku tha: Luana Vjollca ishte penalti e pastër’.

Lini Një Koment