Lushtaku bëhet sërish baba, nuk do ta besoni për të saten herë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Mërgim Lushtaku është bërë baba për herë të katërt, shkruan ORAvip.

Mërgimi këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social.

Ai ka treguar se në jetë ka ardh një vajzë të cilën e ka pagëzuar me emrin Amra.

Amra është gëzimi i familjes Lushtaku, Mërgimi ka hedhur një fotografi të së bijes dhe i ka lë edhe një mbishkrim:

“Mirë se erdhe në jetë vajza jonë Amra. Tanimë Virtytit, Urtinës dhe Elitës i është shtuar edhe një motër. Në Ramazan ka vetëm shpërblime, fëmijët janë dhurat nga Zoti.
*** Shehide Qerimaj-Lushtaku je lumturia e jetës time. Mos na harroni në dua!?Falenderimi i takon Allahut” ka shkruar Mërgimi në postimin e bërë.

Lini Një Koment