Majlinda Zeka sërish në bikine, thekson linjat perfekte

Majlinda Zeka ka nisur ditën  plazh.

Ajo e ka bërë të ditur me postime në rrjete sociale.

E veshur në bikine me ngjyrë të zezë ka venë në pah linjat e bukura trupore.

Ish e dashura e reperit, Majk ka ditë që ka shkuar në pushime dhe po merr vëmendje me pozat në bikine.