Manchester United i prin garës për Lewandowskin

Manchester United është duke udhëheqë në garë për transferimin e sulmuesit të Bayern Munichut, Robert Lewandowskit, sipas Kicker.
Përfaqësuesi polak dëshiron të largohet nga gjiganti gjerman gjatë verës, me Real Madridin që thuhet të jetë i etur për t’i siguruar shërbimet e tij, transmeton Express.

Por, është Unitedi që ka shfaqur më së shumti interesim për të deri tani dhe i ka gjasat më të mëdha për ta blerë atë në verë. /Express/

 

Lini Një Koment